Łeba zaprasza na rejsy po Bałtyku

Mieszkańcy południowych terenów Polski już niejednokrotnie słyszeli dobre opinie o kurorcie nadmorskim, który nosi nazwę Łeba i jest otwarty na przyjazd, którymi są osoby dorosłe jak i dzieci, które znajdą szereg atrakcji. Wyborowe jedzenie, wydarzenia lokalne i imprezy regionalne to tylko jedne z szerokiej listy atrakcji jakie ma do zaoferowania słynąca ze swej gościny Łeba. Na urlop czy też wakacje zabierając nasze kochane dzieci warto wybrać się na godny polecenia Rejs Wycieczkowy, który spełni zadowoli każdego pod kątem wypoczynkowym oraz rekreacyjnym.

Nie od dzisiaj wiadomo, że leżąca nad samym morzem Bałtyckim malownicza miejscowość o nazwie Łeba była niegdyś osadą rybacką, co można dzisiaj nawet odczuć po widoku statków i kutrów pływających w pobliżu wybrzeża. Nieustanny połów ryb przez miejscowych rybaków sprawia, że pobliskie restauracje oferują zawsze świeże ryby złowione kilka godzin przed podaniem ich przyjezdnym. Ważnym walorem turystycznym Łeby jest możliwość wybrania się w rejs w którym będziemy mieli okazję samodzielnie „zamoczyć” wędkę w wodach morza Bałtyckiego i spróbować swoich sił w połowach ryb pod okiem profesjonalnych rybaków. W czasie trwania sezonu letniego osoby lubiące wypoczywać wśród szumu fal morskich będą mogły wybrać się na wyprawę statkiem w głąb morza i napawać się widokiem plaży z perspektywy rybaków. Statki w okresie wakacyjnym kursują bardzo często i na pewno każdy będzie miał okazję wybrać się w niezapomnianą podróż.

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek dodatkowym aspektem związanym z rejsami wycieczkowymi w Łebie są dodatkowo udostępnione zejścia pod wodę nurkując w najlepsze z doświadczonymi nurkami. Szeroka oferta związana z bazą noclegową przy jeziorze Łebsko kusi przyjezdnych do odbycia rejsu wycieczkowego nie na wodach morza Bałtyckiego a jeziorze Łebsko po którym często statki dryfują z przyjemnością zabierając ze sobą turystów, którzy mają okazję wsiąść na statek „Kormoran”, „Ohar” czy też niezwykle wyglądający „Alka” gwarantując niezapomniane wspomnienia. Pływając nad jeziorem Łebsko będziemy mogli podziwiać widoki pięknie wyprofilowanych wydm, a także dla wędkarzy znajdzie się ciekawa atrakcja, która pozwala wczasowiczom na łowienie ryb w tymże specyficznym jeziorze. Dodatkową niespodzianką podczas rejsu będzie możliwość zobaczenia skansenu w Kulkach, który jest często odwiedzany przez przyjezdne osoby z odległych miejsc Polski oraz z terenów państw europejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>